Kurumunuz İçin Neler Yapabiliriz?Uzmanlık alanlarımız...

Yazılım Hizmetleri

Farklı sektörlerin farklı ihtiyaçlarını, süratle ve eksiksiz tamamlayan yazılımlar geliştiriyoruz. Zamandan ve işgücünden ciddi tasarruflar sağlayan sistemler, aynı zamanda kullanıcı kaynaklı hataları da yüksek oranda ortadan kaldırmaktadır.

Donanım Hizmetleri

Kurumların bilgi teknolojilerine ait, alt yapı ve donanım ihtiyaçlarını ölçeklenebilir şekilde planlıyoruz. Kullanılacak donanımlarda, marka model kısıtlaması olmadan, en uygun ve ekonomik modelleri alternatifleri ile birlikte sunuyoruz.

Destek Hizmetleri

İşletmelerin teknoloji altyapılarında, en az maliyet ve en kısa tepki süresi ile sürdürülebilirlik, danışmanlık ve destek hizmetlerini sağlıyoruz. Ölçek değişikliklerinden, yedekleme ve veri koruma işlemlerinden, güvenliğe kadar birçok uygun çözüm sunuyoruz.

Hosting Hizmetleri

Kurumsal müşterilerimiz için hazırlanmış özel sunucularda hizmet veriyoruz. Sistemlerimizi yedekli network hatları üzerinde ve olası DDOS vb. saldırılardan korunacak şekilde firewall arkasında konumlandırıyoruz.


Yönetim Panelleri

Her zaman ve her yerde işinizi takip edebilirsiniz

Firmamızın günümüz teknolojisinin gerisinde kalmamasını sağladığınız, her sorunumuzda devamlı olarak, çok hızlı ve zekice çözümler ürettiğiniz, desteğinizi esirgemediğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. İyi ki varsınız.

Nazım SAKARYA, Usmer Kauçuk A.Ş.
Projeye Git!

Diğer yazılım ürünlerimizve daha fazlası...

Lojistik ERP Sistemi

Yük, araç, dorse, konteyner, şoför, yakıt takibi işlemlerini ve lojistik muhasebe kayıtlarınızı, faturalarınızı, makbuzlarınızı tek bir sistem içinde toplayıp takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sağlık Yazılımları

Periyodik muayene kayıtlarınızı, raporlarınızı, odyometrik ölçüm sonuçlarınızı ve detaylı raporlarınızı daha az iş gücü ve zaman ile kolayca takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sertifikasyon Sistemi

Sertifika ve belgelendirme işlemlerinizi çoklu kullanıcı sistemleriyle hızlandırabilir, raporlayabilir ve arşiv tarama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Noktaları birleştiren çözümler

Projeleri tüm noktalarıyla ele alıp, onları esnek çözümlerle birleştiriyoruz. Karmaşık işlemleri merkezi bir yapıda toplayıp tam bir kontrol ve konfor sağlıyoruz.