Hosting Hizmetleri

Kurumsal BarındırmaUzman sistem yöneticileriyle...

Kurumsal müşterilerimiz için hazırlanmış özel sunucularda hizmet veriyoruz. Sistemlerimizi yedekli network hatları üzerinde ve olası DDOS vb. saldırılardan korunacak şekilde firewall arkasında konumlandırıyoruz. Genel olarak günlük ve kritik işlemlerde saatlik ya da daha az süreler içinde periyodik yedekler planlıyor, gerektiği takdirde yedeklerden çok kısa süre içinde geri dönüyoruz.

Sunucu başına hesap adedini performans kriterlerini koruyacak şekilde yapılandırdığımız için öncelikle stres testlerinde ve üretim ortamında gerçek istemci taleplerine hızlı bir şekilde yanıt veren sunuculara sahibiz. Proje kapsamında özel olarak elen alınan Windows, Linux ya da Unix sistemleri çalıştıran sunucular hazırlıyoruz. Sunucu sistemleri üzerinde, güncel ve popüler kontrol panellerini yüklüyoruz.

Tüm bunların dışında verimerkezi ve sistem yöneticiliği tecrübemiz ile farklı lokasyonlarda bulunan sunucular için her seviyede destek hizmeti de vermekteyiz.

CDN Servisi

CDN ile istemcilerinize en yakın sunucu sistemleri sağlıyoruz.

Periyodik Yedekler

Herşeyi yedekliyoruz ve çok hızlı bir şekilde yedekten dönebiliyoruz.


İlgili HizmetlerTek noktadan çözüm!


Diğer yazılım ürünlerimizve daha fazlası...

Lojistik ERP Sistemi

Yük, araç, dorse, konteyner, şoför, yakıt takibi işlemlerini ve lojistik muhasebe kayıtlarınızı, faturalarınızı, makbuzlarınızı tek bir sistem içinde toplayıp takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sağlık Yazılımları

Periyodik muayene kayıtlarınızı, raporlarınızı, odyometrik ölçüm sonuçlarınızı ve detaylı raporlarınızı daha az iş gücü ve zaman ile kolayca takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sertifikasyon Sistemi

Sertifika ve belgelendirme işlemlerinizi çoklu kullanıcı sistemleriyle hızlandırabilir, raporlayabilir ve arşiv tarama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Noktaları birleştiren çözümler

Projeleri tüm noktalarıyla ele alıp, onları esnek çözümlerle birleştiriyoruz. Karmaşık işlemleri merkezi bir yapıda toplayıp tam bir kontrol ve konfor sağlıyoruz.