Şirketiniz için tüm bilişim ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm!İhtiyaçlarınızı tüm detayları ile işliyor, hizmette kalite ve performans sunuyoruz...

Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme

Web Tasarım / Programlama (B2B, B2C), Mobil ve Form tabanlı (Microsoft, Apple...) uygulamalar geliştiriyoruz.

Veri Barındırma

Geliştirdiğimiz ya da mevcut sistemlerinizi, güçlü ve yedekli sistemlerle (Microsoft Azure, Google Cloud...) destekliyoruz.

99.9%

Iaas / Cloud / Server / Hosting hizmetlerinde yüksek uptime oranı ile kesintisiz servis ve 7x24 teknik destek veriyoruz.

Donanım ve Lisanslama

Donanım ve Lisanslama

Altyapınız için maksimum performans, optimum maliyet ile ölçeklenebilir donanım ve lisanslama tedarikini sağlıyoruz.

Sistem ve Alt Yapı

Sistem planlama, kurulum, güvenlik, bakım ve destek hizmetlerini güncel teknik ve teknolojileri uygulayarak yürütüyoruz.

Destek ve Kurtarma

Donanım, yazılım, kullanıcı ya da üçüncü taraf etkileri ile hasar gören tüm sistemlere hızlı müdahale ile stabilite katıyoruz.

Bulut Yazılım Servisleri (SaaS)Web tabanlı özel yazılımlar

SaaS (Software as a Service), bulut tabanlı yazılım servisidir. Yazılım hizmeti internet üzerinden sağlanır. Kullanıcı için kurulum gerektirmez. İnternet erişimi ve herhangi bir internet tarayıcısı ( Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chorme vb... ) yeterlidir. Yüksek güvenlikli sunucularda veriler şifrelenerek transfer edilir. Yazılım servisi, işletmede bulunan mevcut sistem ve veri kaynakları ile entegre şekilde, gerçek zamanlı olarak çalışır. Periyodik yedekleme hizmeti ile olası kullanıcı hataları sürekli olarak izlenir. CRM, ERP, Pazarlama, Satış ve Muhasebe sistemleri, sahadaki ve merkezdeki ekipler tarafından rahatlıkla erişilebilir ve işlenebilir durumdadır.

Bize Ulaşın

Güçlü Yazılım ÜrünleriDetayların önceden tasarlandığı, rahat ve sorunsuz sistemler!

Entegrasyonlar

Entegrasyonlar ile gerçek zamanlı, güncel verileri alın. Senkronize olmak için beklemenize gerek yok!

Ölçeklenebilir Yapılar

İşinizin kapsamına ve verilerinizin boyutlarına her zaman uyarlanabilir alt yapı ve yazılıma sahip olun!

Basit ve güçlü arabirimler

İşlemler bir iki tık ile başlar, eğitime gerek yok! Sonuçlar sistemde hızlı ve kapsamlı olarak oluşturulur.

Form Tabanlı YazılımlarMicrosoft Windows, Apple macOS, Linux ve Unix...

Sunucu / istemci mimarisi ya da tek başına çalışabilen, tek ve çoklu kullanıcı desteği sunan, hızlı ve bağımsız ya da entegre yazılımlar. Karmaşık kurulum aşamaları olmadan rahatlıkla sisteminize kurulabilir ve her türlü veri girişi / raporlama için hazırdır. Hangi platformda olduğunuz ya da hangi işletim sistemini kullandığınız önemli değil, çünkü biz tüm işletim sistemleri için ihtiyaçlarınıza özel olarak geliştiriyoruz. Ayrıca birçok sektöre yönelik hazır paket yazılımlarımız bulunmaktadır.

Bize Ulaşın

Gerek donanım gerekse yazılım destekleriyle kalite standartlarımızı üst seviyeye taşımamıza yardımcı oluyorlar. Online satış platformlarıyla entegrasyon konusundaki çözümleri sayesinde de yeniliklere hızlıca adapte olmamızı sağlıyorlar.

Haluk Eron, Fikri Eron Tuhafiye A.Ş.

...

Rebii Akdurak, Metin Akdurak Lojistik A.Ş.

...

Nadia Mascheroni, Makotrans S.r.l.

Firmaların, günümüz teknolojisindeki en önemli ihtiyaçlarından birisi de dijital pazarlama ve reklamdır, bu konuda firmamızın günümüz teknolojisinin gerisinde kalmamasını sağladığınız, her sorunumuzda devamlı olarak, çok hızlı ve zekice çözümler ürettiğiniz, desteğinizi esirgemediğiniz için sizlere teşekkürü bir borç biliriz. İyi ki varsınız.

Nazım Sakarya, Usmer Kauçuk A.Ş.

Son ProjelerimizHızlanan işletmeler


Diğer yazılım ürünlerimizve daha fazlası...

Lojistik ERP Sistemi

Yük, araç, dorse, konteyner, şoför, yakıt takibi işlemlerini ve lojistik muhasebe kayıtlarınızı, faturalarınızı, makbuzlarınızı tek bir sistem içinde toplayıp takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sağlık Yazılımları

Periyodik muayene kayıtlarınızı, raporlarınızı, odyometrik ölçüm sonuçlarınızı ve detaylı raporlarınızı daha az iş gücü ve zaman ile kolayca takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sertifikasyon Sistemi

Sertifika ve belgelendirme işlemlerinizi çoklu kullanıcı sistemleriyle hızlandırabilir, raporlayabilir ve arşiv tarama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Noktaları birleştiren çözümler

Projeleri tüm noktalarıyla ele alıp, onları esnek çözümlerle birleştiriyoruz. Karmaşık işlemleri merkezi bir yapıda toplayıp tam bir kontrol ve konfor sağlıyoruz.