Donanım Hizmetleri

Tedarik ve Sonrası...Satıştan desteğe kadar tüm süreçler

Kurumların bilgi teknolojilerine ait, alt yapı ve donanım ihtiyaçlarını ölçeklenebilir şekilde planlıyoruz. Kullanılacak donanımlarda, marka model kısıtlaması olmadan, en uygun ve ekonomik modelleri alternatifleri ile birlikte sunuyoruz. Böylece kurumlar asıl işlerine odaklanırken, onların bu ve ilgili konulardaki zaman ve maliyet kayıplarını, sistematik bir şekilde tasarrufa dönüştürüyoruz.

Türkiye’nin önde gelen teknoloji distribütörleri ile birlikte çalışıp, en uygun fiyat ve en hızlı tedarik için seçim yapıyoruz. Ayrıca özel ürün gamları için, yurtdışı tedarik süreçlerinde de çözümler sunuyoruz.

Tedarik ettiğimiz ürünlerin satış sonrası kurulum, konfigürasyon, eğitim, garanti işlemleri, sarf malzemesi ihtiyaçları, yedek parça ve aksesuar gereksinimleri ile teknik destek süreçlerinde de hizmetlerimizi sürdürüyoruz.


İlgili HizmetlerTek noktadan çözüm!


Diğer yazılım ürünlerimizve daha fazlası...

Lojistik ERP Sistemi

Yük, araç, dorse, konteyner, şoför, yakıt takibi işlemlerini ve lojistik muhasebe kayıtlarınızı, faturalarınızı, makbuzlarınızı tek bir sistem içinde toplayıp takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sağlık Yazılımları

Periyodik muayene kayıtlarınızı, raporlarınızı, odyometrik ölçüm sonuçlarınızı ve detaylı raporlarınızı daha az iş gücü ve zaman ile kolayca takip edebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sertifikasyon Sistemi

Sertifika ve belgelendirme işlemlerinizi çoklu kullanıcı sistemleriyle hızlandırabilir, raporlayabilir ve arşiv tarama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Noktaları birleştiren çözümler

Projeleri tüm noktalarıyla ele alıp, onları esnek çözümlerle birleştiriyoruz. Karmaşık işlemleri merkezi bir yapıda toplayıp tam bir kontrol ve konfor sağlıyoruz.